Ieteikumi un telpu kopšanas plānošana
Tīrīšanas līdzekļi
Instrumenti un piederumi
Telpu kopšanas tehnika
Higiēnas preces
Klientu serviss, apmācības un konsultācijas
Tīrīšanas pakalpojumi
Tīrīšanas līdzekļi - WETROK - aizsargvaski

Ūdensemulsijas vaski izveido uz grīdas seguma spīdīgu vai matētu aizsargkārtu, kas ir noturīga pret ikdienas un dezinficējošiem tīrīšanas līdzekļiem. Grīdas segumi pēc apstrādes ir viegli kopjami, vaska nodilušās vietas ir atjaunojamas. Vasku parasti klāj 2 – 3 plānās kārtās. Atkarībā no slodzes vaska kārtas ģenerāltīrīšanu un atkārtotu vaskošanu veic 1 – 2 reizes gadā.

Pirms jaunas vaska kārtas uzklāšanas kārtīgi notīriet veco vaska kārtu.

Uzklājot spīdīgu vasku, tas "izcels" grīdas seguma nelīdzenumus.

Pirms lietošanas rūpīgi izlasiet lietošanas instrukciju.

 • WETROK MEPOL 2000
  Wetrok Mepol 2000 nesatur metāliskos polimērus, tas ir piemērots visām ūdens izturīgām virsmām. Nav ieteicams koka grīdu vaskošanai. Īpaši piemērots lielas slodzes vietām, piemēram lielveikalos, sabiedriskajās iestādēs, slimnīcās un skolās. Vaska kārta ir spīdīga un slodzes noturīga. Vecās vaska kārtas tīrīšanai piemērots ir REMAT vai RELINO (dabīgā linoleja grīdām).

  Sertifikāts

 • WETROK MEPOL H
  Mepol H ir spīdīgs ūdensemulsijas vasks, piemērots visa veida grīdas segumu vaskošanai. Mepol H ir vienkārši uzklājams. Vaska kārta ir spīdīga, cieta un slodzes noturīga. Vecās vaska kārtas tīrīšanai piemērots ir REMAT, REMAT FORTE vai RELINO (dabīgā linoleja un parketa grīdām).

 • WETROK MEPOL HM
  Mepol H ir matēts ūdensemulsijas vasks, piemērots visa veida grīdas segumu vaskošanai, arī antistatiskiem grīdas segumiem. Mepol HM ir vienkārši uzklājams. Vaska kārta ir matēta, slodzes noturīga, nav redzamas nodilušās vietas. Vecās vaska kārtas tīrīšanai piemērots ir REMAT, REMAT FORTE vai RELINO (dabīgā linoleja un parketa grīdām).

 • WETROK POLISH
  Polish ir spīdīgs ūdensemulsijas vasks, speciāli paredzēts lakota un neapstrādāta koka, parketa, korķa un dabīgā linoeleja grīdām. Polish nesatur šķīdinātājus, tam piemīt pašpulējošās īpašības. Spīdumu var atjaunot ar pulēšanas metodēm.

 • WETROK STONER
  Stoner ir spīdīgs ūdensemulsijas vasks, paredzēts akmens un PVC grīdu vaskošanai un periodiskai kopšanai. Vaska kārta ir spīdīga, ļoti cieta un lielas slodzes noturīga. Spīdumu var atjaunot ar UHS pulēšanas metodēm.
© 2Tcentrs, 2007     /     Mājas lapas no firmasstils.lv