Ieteikumi un telpu kopšanas plānošana
Tīrīšanas līdzekļi
Instrumenti un piederumi
Telpu kopšanas tehnika
Higiēnas preces
Klientu serviss, apmācības un konsultācijas
Tīrīšanas pakalpojumi
Tīrīšanas līdzekļi - WETROK - ikdienas

Ikdienas tīrīšanas līdzekļi ir izmantojami visu ūdensizturīgu virsmu tīrīšanā un kopšanā. Visi mūsu piedāvātie līdzekļi ir koncentrāti. Lietojot tos norādītājās atšķaidīšanas koncentrācijās, iegūsiet efektīvu tīrīšanas darba šķīdumu.

Pirms lietošanas rūpīgi izlasiet lietošanas instrukciju.

 • 10 - UNIVERSUM
  Universāls tīrīšanas līdzeklis, piemērots visu ūdensizturīgu virsmu tīrīšanai – grīdas segumiem, mēbelēm, darba virsmām, sienām un griestiem. Atšķaidot norādītajā maksimālajā koncentrācijā, var tikt izmantots kā ģenerāltīrīšanas līdzeklis un arī kā vaskotu grīdas segumu tīrīšanas līdzeklis pirms vaska virskārtas atjaunošanas. Ir pieejams arī bez smaržas. Izmantojams tīrīšanai ar rokām un arī ar telpu uzkopšanas tehniku.

 • PRIMAFRESH
  Neitrāls, ikdienas tīrīšanas līdzeklis visām ūdensizturīgām virsmām. Speciāli paredzēts vaskotu grīdas segumu tīrīšanai. Izmantojams tīrīšanai ar rokām un arī ar telpu uzkopšanas tehniku. Primafresh ir mazputojošs un ar patīkamu smaržu.

  Sertifikāts

 • WETROK AKSELI 2001
  Akseli 2001 ir mazliet sārmains tīrīšanas līdzeklis, piemērots lielākas netīrības pakāpes virsmu tīrīšanai. Labi notīra taukainus un eļļainus netīrumus. Efektīvi notīra kaļķa un krīta netīrumus pēc celtniecības un remonta darbu pabeigšanas. Var izmantot kā paklāju traipu tīrīšanas līdzekli. Maz putojošs. Izmantojams tīrīšanai ar rokām un arī ar telpu uzkopšanas tehniku.

© 2Tcentrs, 2007     /     Mājas lapas no firmasstils.lv