Ieteikumi un telpu kopšanas plānošana
Tīrīšanas līdzekļi
Instrumenti un piederumi
Telpu kopšanas tehnika
Higiēnas preces
Klientu serviss, apmācības un konsultācijas
Tīrīšanas pakalpojumi
Tīrīšanas līdzekļi - KIILTO CLEAN - paklāju traipu un košļājamo gumiju izņēmēji
  • KIILTO LABEL - OFF
    Label-off ir aerosola veida, efektīvs līmes traipu tīrīšanas līdzeklis gan no cietām, gan arī no tekstilizstrādājumu virsmām. Tīrīšanas līdzekļa sastāvā ir citruss skābe, kas ātri izšķīdina līmi. Tīrīšanas līdzekli uzpūš uz tīrāmo virsmu, nogaida iedarbību un notīra ar tīru drānu vai papīra salveti. Ja līmes kārta ir bieza, tīrīšanas procesu atkārto. Pēc tīrīšanas, ja nepieciešams, virsmu noskalo ar tīru ūdeni.

  • KIILTO PRESSTECH L
    Presstech L ir aerosola veida, efektīvs līmes, eļļas un taukainu traipu tīrīšanas līdzeklis gan no cietām, gan arī no tekstilizstrādājumu virsmām. Tīrīšanas līdzekļa sastāvā ir citruss skābe, kas ātri izšķīdina līmi. Tīrīšanas līdzekli uzpūš uz tīrāmo virsmu, nogaida iedarbību un notīra ar tīru drānu vai papīra salveti. Ja līmes kārta ir bieza, tīrīšanas procesu atkārto. Pēc tīrīšanas, ja nepieciešams, virsmu noskalo ar tīru ūdeni.

  • KIILTO PRESSTECH F55
    Prima-frost ir aerosola veida, saldējošs (-50oC), efektīvs košļājamo gumiju traipu tīrīšanas līdzeklis no tekstilizstrādājumu virsmām. Tīrīšanas līdzekli izsmidzina uz tīrāmo virsmu, nogaida iedarbību un uzmanīgi notīra ar skrāpīti, nesabojājot paklāja šķiedru. Ja traips ir liels, tīrīšanas procesu atkārto.
© 2Tcentrs, 2007     /     Mājas lapas no firmasstils.lv