Ieteikumi un telpu kopšanas plānošana
Tīrīšanas līdzekļi
Instrumenti un piederumi
Telpu kopšanas tehnika
Higiēnas preces
Klientu serviss, apmācības un konsultācijas
Tīrīšanas pakalpojumi
Tīrīšanas līdzekļi - KLEEN PURGATIS - pārtikas ražošana un uzglabāšana

PRESTAN sērija sabiedriskās ēdināšanas sektoram piedāvā pilnu profesionālo tīrīšanas līdzekļu sortimentu.  

Tīrīšanas līdzekļiem, kas paredzēti izmantošanai automātiskajās dozēšanas sistēmās, ir ekonomisks patēriņš.

Speciālie tīrīšanas līdzekļi, tādi kā tauku šķīdinātāji, grillu un krāšņu tīrītāji, kaļķakmens tīrīšanas līdzekļi un nerūsējošā tērauda kopšanas līdzekļi papildina tīrīšanas līdzekļu sortimentu.

Pirms lietošanas rūpīgi izlasiet lietošanas instrukciju.

 • LIMONE
  efektīvs trauku mazgāšanas līdzeklis, mazgāšanai ar rokām, saudzīga iedarbība uz roku ādu, labas tauku šķīdināšanas īpašības, putojošs, pēc nožūšanas neatstāj pēdas.

 • BLITZ AVANTI
  trauku mazgāšanas līdzeklis, mazgāšanai ar rokām, trauki pēc mazgāšanas kļūst spīdīgi, patīkama smarža un ekonomisks patēriņš.

 • DISHWASHER CLEANER TABS 3in1
  trauku mazgāšanas un skalošanas tabletes, piemērotas profesionālajām vienas tvertnes un visa veida sadzīves trauku mazgāšanas mašīnām.

 • PRESTAN INTENSIV
  stipri sārmains un efektīvs trauku mazgāšanas pulveris, paredzēts izmantošanai automātiskajās dozēšanas sistēmās, labi šķīdina un nomazgā piekaltušus netīrumus, ēdienu paliekas.

 • PRESTAN CLEAR FORTE
  trauku skalošanas līdzeklis, piemērots izmantošanai visa veida trauku mazgāšanas mašīnās, pēc skalošanas trauki kļūst spīdīgi.

 • DECALCIFIER TABS
  kaļķakmens šķīdināšanas tabletes, piemērotas izmantošanai visa veida profesionālajās un sadzīves mašīnās, var izmantot kaļķakmens nogulšņu tīrīšanai arī tējkannās, kafijas aparātos un cita veida iekārtās.

 • PARA DECALCIFIER LIQUID
  šķidrs kaļķakmens, ūdens un cita veida nogulšņu šķīdināšanas līdzeklis ar stipru iedarbību, piemērots visa veida skābes noturīgu virsmu un iekārtu tīrīšanai, kā sildelementi, kafijas aparāti, ūdens sildīšanas boileri u.c.

 • PURINA
  sārmains tauku šķīdināšanas līdzeklis, piemērots visa veida ūdensizturīgu un sārmu noturīgu virsmu attīrīšanai no tauku, olbaltumvielu un eļļas traipiem, īpaši piemērots ļoti netīru grīdu, darba virsmu un ventilācijas iekārtu tīrīšanai, mazputojošs – piemērots izmantošanai kombinētajās mazgāšanas mašīnās un augstspiediena tīrīšanas iekārtās.

 • GRANIT S
  stipri sārmains, izsmidzināms grillu tīrīšanas līdzeklis ar saudzīgu iedarbību uz metāliskām virsmām, labi šķīdina un notīra piedegušus tauku un pārtikas atlieku netīrumus, efektīvi darbojas gan uz aukstām, gan siltām virsmām, piemērots gan horizontālu, gan vertikālu virsmu tīrīšanai.

 • PRESTAN STAINLESS STEEL MAINTENANCE
  nerūsējošā tērauda tīrīšanas, kopšanas un pulēšanas līdzeklis, pēc apstrādes virsma kļūst spīdīga, atgrūž netīrumus un mitrumu, novērš pirkstu nospiedumu redzamību.

 • TERO SOFT
  krēmveida tīrīšanas līdzeklis visām ūdensizturīgām virsmām, saudzīga iedarbība uz tīrāmo virsmu, pēc tīrīšanas neatstāj tīrīšanas pēdas, virsma kļūst spīdīga, sastāvā esošās mikrodaļiņas labi notīra visa veida netīrumus, neskrāpējot tīrāmo virsmu.
© 2Tcentrs, 2007     /     Mājas lapas no firmasstils.lv