Ieteikumi un telpu kopšanas plānošana
Tīrīšanas līdzekļi
Instrumenti un piederumi
Telpu kopšanas tehnika
Higiēnas preces
Klientu serviss, apmācības un konsultācijas
Tīrīšanas pakalpojumi
Tīrīšanas līdzekļi - WETROK - sanitāro telpu

Sanitāro telpu tīrīšanas līdzekļi ir izmantojami gan virsmu un priekšmetu ikdienas tīrīšanā, gan arī periodiskajā un ģenerāltīrīšanā. Tīrīšanas līdzekļiem ir labas nogulšņu šķīdināšanas un tīrīšanas īpašības. Pēc tīrīšanas virsmas ātri nožūst, kļūst spīdīgas. Ikdienas tīrīšanas līdzekļiem ir patīkama un svaiga smarža.

Pirms lietošanas rūpīgi izlasiet lietošanas instrukciju.

Ģenerāltīrīšanas un atkaļķošanas līdzekļi

 • WETROK CALEXAN FORTE
  Calexan Forte ir stipri skābs ģenerāltīrīšanas un atkaļķošanas līdzeklis, kas piemērots skābes noturīgu virsmu un priekšmetu tīrīšanai tualetēs, dušas telpās, peldbaseinos un vannas istabās. Lieliski notīra cementa un betona nogulsnes un paliekas no flīzēm un flīžu šuvēm. Var izmantot pēcceltniecības tīrīšanā. Tīrīšanas līdzeklis nav piemērots marmora virsmu tīrīšanai. Pēc tīrīšanas virsma ir jānoskalo ar tīru ūdeni.

 • WETROK CALEDOR
  Caledor ir skābs ģenerāltīrīšanas un atkaļķošanas līdzeklis ar patīkamu svaigu smaržu, kas piemērots skābes noturīgu virsmu un priekšmetu tīrīšanai. Tīrīšanas līdzeklis nav piemērots marmora virsmu tīrīšanai. Pēc tīrīšanas virsma ir jānoskalo ar tīru ūdeni.


Ikdienas tīrīšanas līdzekļi

 • WETROK REOCID
  Reocid ir viegli skābs tīrīšanas līdzeklis ar rožu smaržu, kas piemērots visu ūdensizturīgu virsmu un priekšmetu tīrīšanai sanitārajās telpās. Efektīvi notīra visa veida netīrumus un nogulsnes. Lietojot regulāri, aizkavē kaļķakmens un rūsas nogulšņu veidošanos. Pēc tīrīšanas virsma ātri nožūst un kļūst spīdīga.

  Sertifikāts

 • WETROK REOCID S
  Reocid S ir viegli skābs tīrīšanas līdzeklis ar citronu smaržu, kas piemērots visu ūdensizturīgu virsmu un priekšmetu tīrīšanai sanitārajās telpās. Efektīvi notīra visa veida netīrumus un nogulsnes. Lietojot regulāri, aizkavē kaļķakmens un rūsas nogulšņu veidošanos. Pēc tīrīšanas virsma ātri nožūst un kļūst spīdīga.

  Sertifikāts

 • WETROK BIOSAN
  Biosan ir periodiskās kopšanas un tīrīšanas līdzeklis, kas piemērots virsmu tīrīšanai un nepatīkamu smaku neitralizēšanai sabiedriskajās tualetēs. Efektīvi notīra visa veida netīrumus un nogulsnes. Lietojot regulāri, aizkavē kaļķakmens un rūsas nogulšņu veidošanos. Pēc tīrīšanas telpā ir patīkama un svaiga smarža.

 • WETROK REFOR
  Refor ir vāji sārmains tīrīšanas līdzeklis, kas piemērots virsmu tīrīšanai saunās, dušas telpās un tualetēs. Efektīvi notīra visa veida netīrumus un nogulsnes.


Dezinficējošie tīrīšanas līdzekļi

 • WETROK SINTOCID N
  Sintocid N ir tīrīšanas un dezinficēšanas līdzeklis, kas piemērots visu ūdensnoturīgu virsmu tīrīšanai un dezinficēšanai pārtikas ražošanas telpās, virtuvēs, peldbaseinos, saunās, dušas telpās un tualetēs. Var izmantot arī uz siltām virsmām.

© 2Tcentrs, 2007     /     Mājas lapas no firmasstils.lv