Pilnīgas zināšanas par traipu tīrīšanu – panākumu atslēga paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanas profesionālim.

 

Efektīva traipu iztīrīšana var būt par galveno panākumu atslēgu paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanas biznesā. Labs tīrīšanas rezultāts ne tikai atrisina klienta problēmu ar traipiem, tas var arī nodrošināt nākotnes biznesu un iegūt jaunus klientus.

Protams, ka ne vienmēr tas ir vienkārši, ir jābūt zināšanām par atbilstošiem tīrīšanas līdzekļiem un tehnoloģiju. Chemspec Europe piedāvā visplašāko sortimentu dažādu traipu tīrīšanas risinājumiem, kā arī nodrošina konsultācijas un palīdzību izvēlē. Visa informācija ir pieejama mājas lapā, tāpat tiek nodrošināti personāla apmācību kursi.

Pamatnoteikumi traipu tīrīšanā ir:

  • Pirms tīrīšanas darbu uzsākšanas kārtīgi pārbaudiet tīrāmā materiāla kvalitāti un brīdiniet klientu par jebkādiem atrastajiem bojājumiem - šķiedrā, krāsā, lai nebūtu pēc tam jāuzņemas atbildība par esošiem defektiem.
  • Pārbaudiet jebkura tīrīšanas līdzekļa iedarbību uz tīrāmā materiāla krāsas noturību.
  • Vienmēr tīrīt no traipa ārpuses uz centru, neļaujot traipam kļūt lielākam.
  • Uzsūciniet, neberziet, nebojājiet paklāja šķiedru.
  • Izmantojiet Chemspec Spotting brush, neberziet un nerīvējiet.
  • Ja tiek izmantoti vairāki tīrīšanas līdzekļi, tad pēc katra līdzekļa izmantošanas, izskalojiet virsmu.
  • Izžāvējiet tīrīto vietu uzreiz pēc apstrādes, lai pārliecinātos par tīrīšanas līdzekļa iedarbības rezultātu.

Izvēlēties tīrīšanas līdzekli, atkarībā no traipa veida, iztaujājiet klientu par traipa rašanās laiku. Daži traipi ir kompleksi, kā zāles traipi, kas satur tanīnu, skābes, eļļas un hlorofilu. Šādā gadījumā Liquid Enzyme Spotter iztīrīs eļļas sastāvdaļas, Alkaline Spotter pēc tam iztīrīs skābi (pēc tam jālieto Acid Spotter lai neitralizētu sārmu) un tad Dye Gone vai Spray 'n Go lai iztīrītu atlikušo zaļo krāsu. Līdzeklis P.O.G. efektīvi iztīra Paint, Oil and Grease (Krāsa, Eļļa un Tauki), pēc tam jāveic neitralizēšana ar Dye Gone.

Kafijas traipi arī ir kompleksi, jo tie satur cukuru, pienu, dažādas garšvielas, kā arī dabīgās kafijas krāsvielas. Lai iztīrītu traipu, vispirms ir jāiztīra cukurs ar Professional Spot Lifter, pēc tam piens ar Liquid Enzyme, lai atbrīvotu ceļu Dye Gone, kas sekmīgi pabeigs traipa tīrīšanas darbu.

Visi traipu tīrīšanas līdzekļi ir pieejami atsevišķi vai arī komplektā Professional Spotting Kit (attēlā), nodrošinot pilnu “ķīmijas komplektu”, ar kura palīdzību ikktatrs traips būs iztīrāms.

Iespēja iegādāties arī mazos tilpumus atsevišķi
 

Professional Spot Lifter ir universāls traipu tīrītājs, kas ir drošs visām ūdensnoturīgām šķiedrām un efektīvs viegliem netīrumiem, svaigiem (līdz 2 nedēļām) traipiem, dzērienu traipiem, un ir kā pirmais tīrīšanas solis visu veidu kompleksajiem traipiem.

Sortimentā iekļautais Tannin Spotter ir efektīvs tējas un citu tanīna saturošu, brūnganu vai sārmainu traipu tīrīšanas līdzeklis, un kā papildinošs līdzeklim Spray 'n Go dažādu veidu sarežģītiem traipiem.

Cits efektīvs tīrīšanas līdzeklis ir gaistošs šķīdinātājs Dry Fabric Cleaner, kas piemērots izmantošanai uz šķiedrām, ko nevar tīrīt ar ūdens bāzes tīrīšanas līdzekļiem, kā arī izmantojams aizkaru tīrīšanā.

Rust Remover ir jauns, drošs, skābi saturošs rūsas traipu tīrītājs, kas ir ļoti efektīvs, salīdzinājumā ar citiem bīstamiem skābes līdzekļiem.

Pilnīga soli-pa-solim instrukcija, kā izmantot visus Chemspec Europe tīrīšanas līdzekļus ir pieejama mājas lapā vai zvanot mums pa tālr. 29438662, un mēs palīdzēsim atrisināt specifisku traipu problēmas.

 

ANITRA 2T Centrs    Tālr. 67218766    Piedrujas 7, Rīga   
www.2tcentrs.anitra.lv
Šis ir "2T Centrs" jaunumu e-pasts.
Ja turpmāk nevēlaties saņemt jaunumus, atbildiet uz šo e-mail, Subject laukā ierakstot 'Atsakos'.
Ar cieņu "2T Centrs".