Apstiprinot savu apņemšanos aizsargāt apkārtējo vidi, kā arī saskaņā ar
"Green Public Procurement" (Zaļais publiskais iepirkums) paustajiem likumiem, uzņēmums FILMOP ar prieku paziņo, ka ir pirmais ražotājs Itālija, kas piedāvā profesionālās uzkopšanas instrumentus, marķētus ar IPPR (Institute for the Promotion of Recycled Plastics) izdotu tirdzniecības zīmi "Plastic second life" (Plastmasas otrā dzīve).

"PSV" ir Eiropas pirmā tirdzniecības zīme, kas apliecina, ka produkts ir ražots no pārstrādātas plastmasas, garantējot kvalitāti, drošumu un atpazīstamību. Šī zīme garantē atbilstošu produktu publisko iepirkumu veicējiem, kam ir svarīgi iegādāties un ikdienā izmantot videi draudzīgus produktus.

FILMOP uzņēmumam šī tirdzniecības zīme ir nozīmīga, jo uzņēmums vienmēr ir domājis par minimālu vides apdraudējumu, izstrādājot un ražojot plastmasas izstrādājumus, ievērojot augstas kvalitātes standartus.

"Plastic second life" produkti videi draudzīgiem iepirkumiem.

Rīkojot publiskos iepirkumus, ir jāievēro Eiropas Savienības regulas 2004/18/CE (31.03.2004) par vidi saudzējošu celtniecības un interjera materiālu izvēli saskaņā ar "Zaļo publisko iepirkumu".
Kopš šodienas ANITRA 2T Centrs Latvijas tirgū piedāvā tīrīšanas instrumentus un piederumus, ievērojot šīs regulas prasības.

Uz visiem "FILMOP" sertificētajiem produktiem turpmāk ieraudzīsiet marķējumu

"Plastic Second Life"
(Plastmasas otrā dzīve)
.

 

ANITRA 2T Centrs    Tālr. 67218766    Piedrujas 7, Rīga   
www.2tcentrs.anitra.lv    2tcentrs@anitra.lv
Šis ir "2T Centrs" jaunumu e-pasts.
Ja turpmāk nevēlaties saņemt jaunumus, atbildiet uz šo e-mail, Subject laukā ierakstot 'Atsakos'.
Ar cieņu "2T Centrs".