2T centrs
 

Visi paklāju tīrīšanas speciālisti nepiedāvā vienu un to pašu!

 

Veicot cenu aptauju par paklāja tīrīšanas pakalpojuma izmaksām, lielākā kļūda ir domāt, ka visi paklāju tīrīšanas speciālisti pakalpojumu sniedz vienādi, un neatkarīgi no tā, cik daudz vai maz viņi prasa par pakalpojumu, viņi piedāvā vienu un to pašu rezultātu - perfekti tīru paklāju.

Diemžēl, tas ir tālu no patiesības.

Kad mēs esam nolēmuši iegādāties jaunu automašīnu vai ledusskapi, mēs izvēlamies marku un modeli, kas mums patīk un vislabāk atbilst mūsu vajadzībām. Un tad ir loģiski nopirkt izvēlēto preci no pārdevēja, kas piedāvā labāko cenu. Neatkarīgi no tā, kādu cenu Jūs samaksājāt par preci, Jūs esat ieguvuši tieši to, ko jūs vēlējāties.

Atšķirība starp konkrētas markas vai modeļa preci un pakalpojumu ir tā, ka preci Jūs varat apskatīt, pārbaudīt un izmēģināt tirdzniecības zālē, lai pirms tērēt grūti nopelnīto naudiņu, Jūs varētu pārliecināties, ka Jūs saņemsiet tieši to, ko vēlējāties.

Pērkot pakalpojumu, piemēram, paklāju vai mīksto mēbeļu tīrīšanu, Jums nav ne jausmas, par ko jūs esat iztērējuši naudu līdz brīdim, kamēr darbs ir pabeigts. Jā, jūs veicāt telefonisku cenu aptauju, un izvelējāties, Jūsuprāt labāko piedāvājumu, jo domājat, ka visi paklāju tīrīšanas speciālisti veic savu darbu vienādi, tikai prasītā cena ir atšķirīga par vēlamo rezultātu - tīru paklāju vai mēbelēm. Iespējams, Jums pat ir prieks un gandarījums par telefoniski veikto cenu aptauju, iespējams Jūs ietaupījāt Jums nozīmīgu naudas summu.

Brīdī, kad Jūs veicat pakalpojuma pirkšanu, paklāju tīrītājs Jums tiešām apsola vēlamo rezultātu - tīru paklāju. Bet solījums vēl nav izpildīts. Veicot aptauju un izvēli, Jūsu uzmanība bija pievērsta cenai, bet pienākot paklāja tīrīšanas dienai, uzmanība „pāriet” uz paveiktā darba kvalitāti. Vai rezultāts atbilst tam, ko Jūs gaidījāt un vēlējāties saņemt? Vai rezultāts ir atbilstošs Jūsu iztērētai naudai?

Neatkarīgi no tā, vai Jūsu izvēlētais speciālists sola izmantot augstas nano-tehnoloģijas, videi un cilvēka veselībai nekaitīgus tīrīšanas līdzekļus, profesionālu vai sadzīves līmeņa tehniku, vai arī tīra Jūsu paklāju ar ūdens spainī samērcētu švammi, Jūs iespējams būsiet iztērējuši savu naudu par „svaigāka un mazliet tīrāka” izskata paklāju.

Jums bija visas tiesības saņemt kvalitatīvu pakalpojumu no profesionālas un pieredzējušas kompānijas, bet tikai tāpēc, ka jūs izmantojāt „loģisko” iepirkšanās metodi, kļūdaini ticot, ka noteicošais jautājums ir cena, un kvalitāte būs visiem vienāda, neatkarīgi no cenas, kādu Jūs piekritāt maksāt.

Visi paklāju tīrīšanas speciālisti nepiedāvā vienu un to pašu!

Veicot tīrīšanas pakalpojuma cenu aptauju, nekautrējieties uzdot daudz jautājumus, piemēram:

  • Cik ilgi Jūs esat tīrīšanas biznesā?
  • Vai Jūsu presonālam ir atbilstoša apmācība?
  • Vai Jūs esat tīrīšanas asociācijas biedrs?
  • Kāda veida iekārtas un tehnoloģijas Jūs izmantojat?
  • Vai Jums ir pieredze specifisku traipu tīrīšanā?
  • Vai Jums ir apdrošināšanas polise, ieskaitot visus riskus?
  • Vai Jūs piedāvāt jebkāda veida rakstisku garantiju?
  • Kādos objektos Jūs esat iepriekš strādājuši?
  • Vai Jūs esat gatavi atbraukt pie mums un veikt testa tīrīšanu, lai mēs varētu pārliecināties par Jūsu darba rezultātu?
  • Cik ilgā laikā Jūs iztīrīsiet mūsu paklāju?

Un atcerieties - vislabākā un ieteicamākā izvēles metode ir ieteikums vai rekomendācija!

Lai izdodas atrast kvalitatīvu pakalpojuma sniedzēju par ekonomiski pamatotu cenu, jo vienmēr atradīsies kāds, kas piedāvās lētāk!

 
 

ANITRA 2T Centrs    Tālr. 67218766    Piedrujas 7, Rīga   
www.2tcentrs.anitra.lv
Šis ir "2T Centrs" jaunumu e-pasts.
Ja turpmāk nevēlaties saņemt jaunumus, atbildiet uz šo e-mail, Subject laukā ierakstot 'Atsakos'.
Ar cieņu "2T Centrs".