SAGATAVOŠANĀS ZIEMAS SEZONAI

 

Septembris ir pareizais laiks tīrīšanas profesionāļiem un ēku uzturētajiem pārskatīt un atjaunot tīrīšanas darbu grafikus tuvojošajam rudenim un ziemai.

Palīdzot ar ieteikumiem, ANITRA 2T Centrs sniedz sekojošus 8 padomus, kā sagatavoties šim periodam pēc iespējas vienkāršāk, un iegūt pēc iespējas ekonomiskāku rezultātu.

1. Uzmanība grīdas segumiem
Lai grīdas segumam būtu lielāka noturība pret netīrumu agresīvo iedarbību, veiciet ģenerāltīrīšanas un vaskošanas darbus, izmantojot WETROK profesionālos līdzekļus. Uzklātā vaska kārta līdz pavasarim izturēs gan smiltis, gan sāli, un ja būs nepieciešams, virskārtas spīdumu varēsiet ātri un vienkārši atjaunot. Uzmanību! Pulētās grīdas flīzes gan nevajag vaskot!

2. Tīri paklāji
Daudzās vietās paklāju tīrīšanas darbi tiek atlikti uz pavasari, kad "beigsies lielie netīrumi". Tā var izrādīties liela kļūda, jo paklāju šķiedrās var būt iepriekš izmantoto tīrīšanas līdzekļu nogulsnes, kas ziemas laikā ievērojami vairāk piesaistīs netīrumus, un paklājs izskatīsies netīrs. Veicot paklāju ģenerāltīrīšanu un traipu tīrīšanu ar CHEMSPEC EUROPE tīrīšanas līdzekļiem vēl pirms ziemas, tiks atvieglota paklāju uzturēšana ziemas aukstajos mēnešos. Ja tīrīšanas darbus esat gatavi veikt pašu spēkiem, piedāvājam iznomāt SANTOEMMA paklāju tīrīšanas iekārtas.

3. Izmainīt sanitāro telpu ikdienas tīrīšanas rutīnu
Veicot tīrīšanas darbus katru dienu, iestājas rutīna un veidojas ieradumi — it īpaši sanitārajās telpās — piemēram, virsmu un izlietņu tīrīšana ar vienādu tehnoloģiju u.c. Sezonas maiņas laikā ir iespēja pārskatīt tīrīšanas metodes un sākt izmantot FRESH WAVE un KALVEI jaunās tehnoloģijas un produktus efektīvai nepatīkamo smaku neitralizēšanai.

4. Izmantojiet ieejas kājslauķus
Efektīvs kājslauķu "darbs" ir, ja to garums ir vismaz 5 metri (cilvēka vidēji 6 līdz 7 soļi). Ar MILLIKEN kājslauķiem efektīvi tiks novērsta sāls, sniega un smilšu iekļūšana iekštelpās. Kājslauķus iespējams izgatavot arī ar Jūsu uzņēmuma logo.

5. Izlabot jebkādus grīdas segumu bojājumus
Netīrumi, sāls un sniega maisījums, iekļūstot bojātajās vietās, var izraisīt neglābjamus grīdas segumu bojājumus.

6. Zināt grīdas seguma ieteicamo kopšanas instrukciju
Vairāk un vairāk telpās tiek ieklāti "modernie" grīdas segumi, kas prasa atbilstošu kopšanu un uzturēšanu. Mēs piedāvājam izstrādāt ikdienas tīrīšanas tehnoloģijas jebkuram grīdas segumam, izmantojot profesionālos tīrīšanas līdzekļus no KLEEN PURGATIS plašā sortimenta.

7. Pārskatīt noliktavas saturu
Ja nepieciešams atjaunot vai papildināt tīrīšanas piederumu sortimentu, tad ekonomisku risinājumu var atrast FILMOP piedāvājumā. Atnesiet mums visus vecos, salauztos, neizmantojamos "krāmus", un saņemiet 50% atlaidi jauniem, moderniem un ērtiem instrumentiem, spaiņiem un uzkopšanas ratiem.

8. Zaļā domāšana
Jauno sezonu var sākt ar jaunu tīrīšanas metožu ieviešanu. Daudzās ēkās tradicionāļo tīrīšanas līdzekļu vietā jau tiek izmantoti SOLUCLEAN ekoloģiskie un ekonomiskie tīrīšanas līdzekļi ūdenī šķīstošā iepakojumā, kas ievērojami samazina personāla darba laiku, novērš nepareizas atšķaidīšanas koncentrācijas izvēles iespēju, kā arī ietaupa vietu noliktavas plauktā.

 

ANITRA 2T Centrs    Tālr. 67218766    Piedrujas 7, Rīga   
www.2tcentrs.anitra.lv
Šis ir "2T Centrs" jaunumu e-pasts.
Ja turpmāk nevēlaties saņemt jaunumus, atbildiet uz šo e-mail, Subject laukā ierakstot 'Atsakos'.
Ar cieņu "2T Centrs".