2T Centrs

Mēs piedāvājam klientiem pilnu produktu un pakalpojumu kopumu, lai palīdzētu atrisināt visus ar telpu kopšanu saistītos jautājumus.

2T Centrs - Tīrīšanas Tehnoloģiju Centrs, SIA "ANITRA" filiāle, ir uzņēmums, kas darbojas Latvijas tirgū ar mērķi piedāvāt klientiem kvalitatīvus telpu kopšanas risinājumus. Kopš 1994. gada mūsu speciālisti nodarbojas ar telpu ikdienas kopšanas plānošanu, tīrīšanas metožu un ieteikumu izstrādi, par telpu kopšanu atbildīgā personāla apmācību un konsultēšanu, kā arī WETROK (Šveice) un KLEEN PURGATIS (Vācija) profesionālo tīrīšanas līdzekļu un WETROK (Šveice) un ING.O.FIORENTINI (Itālija) telpu kopšanas tehnikas, FILMOP (Itālija) un UNGER (Vācija) instrumentu un piederumu importēšanu un izplatīšanu Latvijā.

Mūsu pieredze liecina, ka spēsim jums piedāvāt produktus, kas atvieglos telpu kopšanas jautājumu risināšanu un par telpu uzkopšanu atbildīgā personāla ikdienas darbu. Mūsu piedāvātos produktus un pakalpojumus ir novērtējušas ne tikai organizācijas, kas ikdienā izmanto tos savu telpu kopšanai, bet arī profesionālas tīrīšanas firmas, kurām uzticēta profesionāla telpu ikdienas kopšana.

Kopš 2002. gada esam uzsākuši sadarbību ar Latvijas viesnīcām, papildus tīrīšanas līdzekļiem un piederumiem piedāvājot ADA (Vācija) augstas kvalitātes kosmētiku un aksesuārus, ALISEO (Vācija) fēnus un vannas istabu piederumus, CORBY (Anglija) bikšu preses un FAMILON PRO (Somija) gultu piederumus un frotē izstrādājumus.

2009. gada augustā "2T Centrs" kopā ar citiem nozares vadošajiem telpu uzkopšanas un apsaimniekošanas uzņēmumiem ir nodibinājis Latvijas Profesionālās Uzkopšanas un apsaimniekošanas asociāciju.
Asociācijas dibināšanas mērķis ir apvienot nozares profesionāļus – darba devējus, ražotājus, piegādātājus un pētniecības iestādes – kopīga viedokļa paušanai, sekmēt profesionālās uzkopšanas nozares attīstību Latvijā un celt apkopēju profesijas prestižu.
Asociācijas dibinātāji aicina pievienoties ikvienu juridisku vai fizisku peronu, kas darbojas telpu apsaimniekošanas un uzkopšanas nozarē, un ar savu darbību vai cita veida atbalstu vēlas palīdzēt īstenot asociācijas galvenos darbības mērķus un uzdevumus.

Ja arī jūs vēlaties pilnveidot telpu kopšanu savā uzņēmumā, zvaniet mums 67218766 un mūsu speciālisti jums palīdzēs!

Katlakalna iela 6D, Rīga, LV-1073, Latvija
Tālr.: +371 67218766, Fakss: +371 67218755
www.2tcentrs.anitra.lv, e-mail: 2Tcentrs@anitra.lv

Kā pie mums atbraukt?

Klientu aptaujas anketa

© 2Tcentrs, 2007     /     Mājas lapas no firmasstils.lv