Aprīkojums viesnīcām - segas

Laba sega uzlabo miegu!

Labas kvalitātes sega garantē mierīgu un spēkus atjaunojošu naktsmieru.

FAMILON daudzveidīgais segu sortiments ļauj izvēlēties sev piemēroto visu vecumu un miesas būves cilvēkiem, gan vienmēr salstošajiem, gan arī svīstošajiem. Visas segas ir vieglas, mīkstas, ērti un vienkārši kopjamas. FAMILON segas ir piemērotas arī alerģiskiem cilvēkiem.

 

FAMILON segu kopšanas instrukcija

FAMILON segas ilgu laiku saglabā savu vieglumu un mīkstumu. Pareiza segas kopšana kalpošanas laiku ievērojami paildzinās.

Regulāri izpuriniet un izvēdiniet segu.

Segas mazgāšanu ietiecams veikt veļas mazgāšanas mašīnā 1-2 reizes gadā, izvēloties saudzīgo mazgāšanas programmu, 60°C temperatūru un minimālus centrifūgas apgriezienus. Pilnīgi pietiekoši ir pievienot 1/3 no prasītā mazgāšanas pulvera daudzuma. Pēc mazgāšanas sega būs higiēniski tīra un svaiga.

Kamēr sega vēl ir mitra, vienmērīgi izstiepiet segu tā, lai tā atgūtu sākotnējos izmērus un vienmērīgu pildījuma izvietojumu.

Ieteicams segu žāvēt veļas žāvētājā, izvēloties saudzīgo režīmu. Var žāvēt arī labi vēdināmā telpā, pakarinot segu vai arī izklājot uz līdzenas virsmas. Žūšanas laikā regulāri izpuriniet segu un apgrieziet uz otru pusi.

Segu ieteicams mainīt pēc 5 gadu izmantošanas.

Saudzīga mazgāšana 60°C temperatūrā
Aizliegts balināt un ķīmiski tīrīt
Aizliegts gludināt
Saudzīga žāvēšana

© 2Tcentrs, 2007     /     Mājas lapas no firmasstils.lv